Kullanım Şartları

Bu kampanya 09.04.2018 (SAAT:00.01) – 31.05.2018  (SAAT:23.59) tarihleri arasında Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 28.03.2018 tarih ve 24951361-255.05.02-E.3339 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından kapsam dışı bırakılmıştır.

Kampanyanın;

Başlama Tarihi: 09.04.2018 SAAT:00.01

Bitiş Tarihi:        31.05.2018  SAAT:23:59 

Kapsadığı yerler: Türkiye geneli , www.twitter.com , www.instagram.com ve www.ruffles.com.tr

Kampanya katılma şekil ve şartları;

Kampanya tarihleri arasında katılımcılar www.twitter.com, www.instagram.com, platformlarından veya  ad, soy ad, adres bilgileri ile birlikte www.ruffles.com.tr internet sitesinden Futbol Coşkusunu anlatan yaratıcı sloganlarını  #RufflesFutbolCoşkusu  hashtag'i ile  paylaşacaklar ve Frito Lay'e iletecekler. Katılımcıların paylaşımları ve yaratıcı yorumları, konusunda uzman jüri tarafından 04.06.2018 tarihinde Gerçeklik, Etkileyicilik, Yaratıcılık kriterleri doğrultusunda  değerlendirilecek ve 10 kazanan, 10 yedek kişi belirlenecektir. Kazananların duyuruları www.ruffles.com.tr adresinde 04.06.2018 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan talihliler ve yedek talihliler 08.06.2018 tarihine kadar ad, soy ad, adres bilgileri ile birlikte info@fritolay.com.tr e-posta adresine Futbol Coşkusu mail başlığı ile Frito Lay’e başvuracaktır. 08.06.2018 tarihine kadar başvuru yapmayanların ödül hakları yedek talihliye geçer.       

18 yaşından küçük olanlar ve Frito Lay çalışanları düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan vergiler dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.  Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Finale kalan katılımcılardan T.C. Kimlik Numaraları talep edilebilecektir. Frito Lay, herhangi bir zamanda kampanya katılım koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

 

Jüri üyeleri;

Selin Akbay – Digital Ekip Sorumlusu

Özge Özdemir– Digital Ekip Sorumlusu

Birol Ecevit – Digital Ekip Sorumlusu

Burtay Baştufan – Digital Ekip Sorumlusu

Doruk Cansev – Marka Sorumlusu

Cemre Kefeli – Marka Sorumlusu

Kazanan talihliler; 04.06.2018 tarihinde www.ruffles.com.tr adresinden duyurulacak. İkramiye olarak; kazanan 10 talihliye Iphone X (Hat ve Kart Hariçtir) ve Ruffles reklam panosunda yer alma şansı verilecektir.*

* Kazananların Iphone X (Hat ve Kart Hariçtir) hediyelerini teslim alabilmesi için 04.06.2018-15.06.2018  tarihleri arasındaki reklam çekimlerinde yer alabiliyor olması gereklidir, aksi takdirde yedek kazananlarla süreç devam ettirilecektir. Reklam çekimlerine katılan katılımcı, kendi görüntüsünün bulunduğu görsellerin Frito Lay tarafından 1 gün ile 1 ay arasında bir süreyle reklam panoları, televizyon, dijital platformlar gibi iletişim platformlarında kullanılmasına rıza göstermektedir.

Katılımcı , kampanyaya katılmak suretiyle Frito Lay’e iletmiş olduğu ve aralarında aralarında ad soyad, nüfus bilgileri, ekran adı ve telefon, e-posta adresi, ev adresi, IP adresi gibi iletişim bilgilerinin de bulunduğu kişisel verilerinin Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Pepsi-Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. ve Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti. tarafından (üç şirket hep birlikte “PepsiCo” olarak anılacaklardır)  tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") ve ikincil mevzuatta yer alan kişisel veri işleme ilkeleri ile Frito Lay kurumsal politikalarına uygun olarak veri sorumlusu sıfatıyla müşteri veri tabanı oluşturmak, pazarlama faaliyetlerini sürdürmek, müşterileri tanımak ve iletişimi artırmak, veri analizi ve araştırma yapabilmek, hizmet kalitesini artırmak için depolanarak saklanmasına, müşteri veya tüketici talepleri analizi gibi sebeplerle işlenmesine, kişisel verilerin saklama ve işleme amaçlı olarak Frito Lay tarafından Kanun ve ikincil mevzuat uyarınca gerekli şartların sağlanması ve tedbirlerin alınması kaydıyla yurtdışına transfer edilmesine, ifa yardımcıları ile paylaşılmasına; katılımcı tarafından aksi belirtmediği sürece, bu kapsamda sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda mevcut verilerin makul süre boyunca saklanması, paylaşılması ve işlenmesine onay vermektedir. Katılımcı, ayrıca, Kanun'un 11. maddesinde yer alan haklarını kullanmak amacıyla Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No: 209, 4. Levent/ İstanbul adresine yazılı olarak başvuru yapabileceği hakkında işburada bilgilendirilmiştir.